Hong Kong Super Hormone Co., Ltd

aby służyć wszystkim klientom dzięki naszym najwybitniejszym produktom biofarmaceutycznym zgodnym z normami GMP i ISO i CFDA

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom Produkty191AA Hormon wzrostu człowieka

Wstrzykiwać Jintropin 91AA Hormon wzrostu ludzkiego hormonu Anti Aging HGH Brak efektu ubocznego

Im Online Czat teraz

Wstrzykiwać Jintropin 91AA Hormon wzrostu ludzkiego hormonu Anti Aging HGH Brak efektu ubocznego

Chiny Wstrzykiwać Jintropin 91AA Hormon wzrostu ludzkiego hormonu Anti Aging HGH Brak efektu ubocznego dostawca

Duży Obraz :  Wstrzykiwać Jintropin 91AA Hormon wzrostu ludzkiego hormonu Anti Aging HGH Brak efektu ubocznego

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Orzecznictwo: GMP & ISO & SFDA
Numer modelu: 10iu / fiolka, 100iu / pudełko

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 opakowanie (100iu)
Cena: Negotiation
Szczegóły pakowania: Oryginalne opakowanie
Czas dostawy: 5-7 dni roboczych
Zasady płatności: Western Union, MoneyGram, T/T
Możliwość Supply: 2000 pudełek / miesiąc
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Czystość: 99% Nazwa handlowa: Generics
Wygląd: Biały liofilizowany proszek Nr EINECS: 96827-07-5
Użycie: Human Pharmaceuticals

Szczegółowy opis produktu

Jintropin [pochodzenie rDNA] jest sposobem na dostarczanie naturalnego hormonu wzrostu ludzkiego ludziom, którzy mogą wykazywać niedobór lub mogą wymagać wyższych poziomów tego hormonu. jintropina jest identyczna z naturalnym hormonem wzrostu, który wytwarza przysadka mózgowa, ponieważ jest wytwarzana za pomocą technologii wydzielania, która tworzy sekwencję aminokwasową 191 aminokwasów.

jintropina jest hormonem wzrostu w postaci iniekcji najwyższej klasy. HGH, który jest naturalnie wytwarzany przez przysadkę, jest odpowiedzialny za wiele funkcji w ludzkim ciele. HGH wspomaga rozwój mięśni, jednocześnie redukując tłuszcz, sprzyjając korzystnemu składowi ciała. Pomaga także obniżyć poziom cholesterolu i dobre samopoczucie.

Osoby z niedoborem hormonu wzrostu mają zwykle słabe kości, obniżoną siłę mięśni, zwiększoną ilość tkanki tłuszczowej, wyższy poziom cholesterolu i mogą cierpieć na depresję. jintropin może pomóc w takich przypadkach.

jintropin może być stosowany do różnych terapii.

Może być stosowany w przypadkach braku naturalnego hormonu wzrostu u dzieci i dorosłych. Można go również stosować w przypadkach, gdy wytwarzane są normalne poziomy hormonu wzrostu, ale pożądane są poziomy powyżej normy. U dzieci może być stosowany, gdy wytwarzany jest naturalny hormon wzrostu, dlatego mogą wystąpić problemy z postacią, więc jintropinę można podawać w celu zwiększenia wzrostu dziecka. U dorosłych może być stosowany w przypadkach, w których naturalny hormon wzrostu zmniejszył się. Może zwiększyć masę mięśniową, zmniejszyć tkankę tłuszczową i poprawić elastyczność skóry i zmniejszyć zmarszczki. Inne terapie, w których można stosować jintropinę, to zespół Turnera, transplantacje narządów, oparzenia i urazy.

Wskazówki dotyczące używania jintropiny

Wygląd - Każda fiolka zawiera 10 jintropiny w postaci białego proszku. Moc może wyglądać na zbitą lub w małych cząstkach, co jest normalne dla hormonu wzrostu.

Dawkowanie - w oparciu o stosowane leczenie. Dzienna dawka waha się od 0,005 mg na kilogram masy ciała do 0,06 mg na kilogram masy ciała. Zaleca się rozpocząć od mniejszej dawki i stopniowo zwiększać ją do wymaganej docelowej dawki. Postępuj zgodnie z zaleceniami lekarza, aby nie przekraczać dawki.

Reakcje na leki i inne metody leczenia - Interakcje z lekami mogą prowadzić do działań niepożądanych lub zmniejszenia lub zwiększenia siły działania leku. Sprawdź u lekarza, czy inne leki, które zażywasz, nie wpływają na działanie tego leku. Leczenie innych stanów powinno być omówione przed zastosowaniem jintropiny. Jest szczególnie ważne dla diabetyków, aby skonsultowali się z lekarzem, ponieważ jintropina może spowodować zapotrzebowanie na insulinę.

Skutki uboczne - jintropin nie wykazuje skutków ubocznych u większości ludzi. Większość działań niepożądanych zatrzyma się po dalszym stosowaniu lub po zmniejszeniu dawki. Częstymi działaniami niepożądanymi są bóle stawów, jest to spowodowane wodą, która może popychać nerwy. Jeśli ból nie ustępuje, rozważ obniżenie dawki, porozmawiaj z lekarzem. Nie używaj leku, jeśli jesteś uczulony na któryś z jego składników. Należy poinformować lekarza, jeśli wystąpią jakiekolwiek inne objawy na raz.

Środki ostrożności - Zachowaj zapis dawek. Jeśli chorujesz na cukrzycę lub stosujesz insulinę lub inne leki przeciwcukrzycowe, obniżające stężenie cukru, powinieneś uważnie monitorować stężenie glukozy we krwi, ponieważ hormon wzrostu może zmienić reakcję organizmu na insulinę.

Przechowywanie -
Przechowywać w temperaturze 2 ~ 8C. Nie zamrażać. jintropina jest bardzo stabilna i może pozostawać przez miesiąc w normalnej temperaturze pokojowej. Zaleca się jednak, aby w miarę możliwości przechowywać w lodówce i zawsze trzymać z dala od bezpośredniego światła. Po rozcieńczeniu musi być w lodówce. W przypadku jałowej wody należy go zużyć w ciągu 72 godzin. Jeśli rozcieńczasz wodą bakteriostatyczną, możesz użyć nawet po 10 dniach lub dłużej.

Dziękujemy za wybranie naszych produktów!

Szczegóły kontaktu
Hong Kong Super Hormone Pharma co., ltd

Osoba kontaktowa: Rob Tian

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)