Hong Kong Super Hormone Co., Ltd

aby służyć wszystkim klientom dzięki naszym najwybitniejszym produktom biofarmaceutycznym zgodnym z normami GMP i ISO i CFDA

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyNaturalne steroidy anaboliczne

Anabolic Deca Durabolin Steroid Powder Nandrolone Decanoate bez skutków ubocznych

Im Online Czat teraz

Anabolic Deca Durabolin Steroid Powder Nandrolone Decanoate bez skutków ubocznych

Chiny Anabolic Deca Durabolin Steroid Powder Nandrolone Decanoate bez skutków ubocznych dostawca

Duży Obraz :  Anabolic Deca Durabolin Steroid Powder Nandrolone Decanoate bez skutków ubocznych

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Gonadorelin
Orzecznictwo: GMP
Numer modelu: 10 mg * 100 kartek / paczka

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 opakowanie (100iu)
Cena: negotiation
Szczegóły pakowania: Oryginalne opakowanie
Czas dostawy: 5-7 dni roboczych
Zasady płatności: Western Union, T / T
Możliwość Supply: 2000 pudełek / miesiąc
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Czystość: 99% Masa cząsteczkowa:: 5.428,65
MOQ: 10g Specyfikacja: 200mg/ml, 250mg/ml
Nazwa: Deca Durabolin Okres ważności: 2 lata

Naturalne steroidy anaboliczne bez skutków ubocznych Deca Durabolin 200mg / ml

O Deca Durabolin

Deca Durabolin to niezwykle popularny steryd anaboliczny składający się ze steroidowego hormonu Nandrolon i jest przyłączony do dużego estru dekanianu. Hormon Nandrolonu pojawił się po raz pierwszy w 1960 roku i opracowany do użytku komercyjnego w 1962 roku przez Organon pod nazwą handlową Deca Durabolin. Od tego czasu na rynku pojawiły się liczne wersje dekantatu Nandrolone, ale Deca Durabolin pozostaje najbardziej rozpoznawalna. To nie był pierwszy stworzony związek Nandrolonu, który należałby do Durabolinu Organonu, który jest w szczególności fenylopropionianem Nandrolonu. Wersja fenylopropionianu działa znacznie szybciej, a czas działania jest mniej aktywny, a podczas gdy formy fenylopropionianowe są popularne, Deca Durabolin w znacznym stopniu zdominowała rynek Nandrolonu.

Deca Durabolin jest jednym z najczęściej stosowanych sterydów anabolicznych wśród sportowców poprawiających wydajność. Znany jest jako niezwykle korzystny poza sezonem masowy steryd, ale jest także ulubionym w wielu kręgach sportowych ze względu na swoje terapeutyczne korzyści. Ze względu na ogromne korzyści terapeutyczne, hormon Nandrolon jest jednym z najbardziej korzystnych sterydów anabolicznych w praktyce medycznej. Jednak ze względu na lata kontrowersji sterydów anabolicznych takie stosowanie było dość ograniczone w USA od wielu lat. Poza USA Deca Durabolin pozostaje nieco bardziej popularny w planach leczenia terapeutycznego, które mogą obejmować wiele obszarów.

Opis:

Oxandrolone, znany również jako oxandrin. Anavar była starą amerykańską marką doustnego oxandrolonu steroidowego, wyprodukowanego po raz pierwszy w 1964 roku przez producenta leku Searle. Został zaprojektowany jako wyjątkowo łagodny anabolik, który można nawet bezpiecznie stosować jako stymulant wzrostu u dzieci.

Jeden od razu myśli o standardowym zmartwieniu, "steroidy będą hamować wzrost". Ale to właśnie nadmiar estrogenu wytwarzanego przez większość sterydów jest sprawcą, ponieważ jest to powód, dla którego kobiety przestają rosnąć wcześniej i mają mniejszą średnią pozycję niż mężczyźni.

Oxandrolone nie aromatyzuje, a zatem działanie anaboliczne związku może w rzeczywistości sprzyjać liniowemu wzrostowi. Kobiety zwykle dobrze tolerują ten lek w małych dawkach, a raz przepisano go w leczeniu osteoporozy.

Anavar to łagodny anabolik o niskiej aktywności androgenicznej. Jego zmniejszona aktywność androgenna wynika z faktu, że jest pochodną dihydrotestosteronu (DHT).

Zastosowanie :

Anavar często był nazywany słabym steroidem. Jednym z powodów jest to, że stosowanie sterydów klasy I nigdy nie jest maksymalnie skuteczne. Inną przyczyną jest to, że kulturystów i autorów w dziedzinie czasami niefortunne i nieuzasadnione porównania przy ocenie sterydów anabolicznych.
Wśród kulturystów jest on najczęściej stosowany podczas faz cięcia treningów, gdy problemem jest retencja wody. Standardowa dawka dla mężczyzn mieści się w zakresie 20-50 mg dziennie, co powinno dawać zauważalne wyniki.

Można go dodatkowo połączyć z anabolikami, takimi jak Primobolan i Winstrol, aby uzyskać mocniejszy, bardziej zdefiniowany wygląd bez dodatkowego zatrzymywania wody. Takie kombinacje są bardzo popularne i mogą znacznie poprawić wygląd ciała. Można również dodać silne niearomatyzujące androgeny, takie jak Halotestin, Proviron lub trenbolon.

Wuhan Jin Shengyu biologiczna technologia co., LTD założona w 2008 roku, jest doświadczonym przedsiębiorstwem produkującym różnego rodzaju hormony i steroidy, organiczne półprodukty i produkty peptydowe. A także wiele farmaceutycznych półproduktów i surowców chemicznych Inwestujemy cztery fabryki w Chinach . Wszystkie warsztaty i linie produkcyjne produktów Peptide są idealnie zgodne ze standardem GMP i są certyfikowanym przedsiębiorstwem ISO9001: 2008. Eksportujemy produkty do USA, Kanady, Meksyku, Brazylii, Wielkiej Brytanii, Japonii, Rosji, Niemiec, Indii, RPA, Malty, Egiptu, Armenii, Australii, Filipin, Belgii, Holandii, Danii, Bośni i Hercegowiny itp.

Mamy teraz zaawansowane warunki eksperymentalne i wiodący sprzęt oraz nawiązujemy długotrwałe relacje współpracy z Uniwersytetem Nankai, Uniwersytetem Zhejiang itd. Ciężko pracujemy, aby uzyskać zrównoważony rozwój i przyczyniać się do naszego społeczeństwa i branży zdrowotnej człowieka. Przestrzegając międzynarodowego pomysłu na kontrolę jakości, ściśle podchodzimy do wymagań klientów i staramy się oferować klientom stabilne cechy i doskonałą obsługę. Poprzez ciągłe podnoszenie wszechstronnej siły ciężko pracujemy, aby uzyskać zrównoważony rozwój!

Upieramy się w polityce zarządzania zorientowanej na ludzi i poświęcamy się dostarczaniu najlepszych produktów i usług. Jakość to przyszłość rynku, dobra wola to niewidzialny rynek, zadowolenie klientów to odwieczny rynek. Aby skupić się wokół klientów, dostarczając najwyższej jakości produkty i usługi. Aby być kierowanym przez rynek, stwórz doskonały system produkcji i dostaw. Z zadowoleniem przyjmujemy wszelkiego rodzaju współpracę z przyjaciółmi z całego świata w zakresie podstawowej zasady biznesowej "równości, wzajemnych korzyści i przyjaznej współpracy".

Szczegóły kontaktu
Hong Kong Super Hormone Pharma co., ltd

Osoba kontaktowa: Rob Tian

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)